PUBG Ban Kaldırma

PUBG Ban Kaldırma

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere her oyunda hileciler bulunuyor ve oyunun hile tespit sistemleri hilecileri tespit ederek banlıyorlar. Hile üzerinden ban yedin mi açılma ihtimali yok fakat haksız yere ban yersen o banı açtırabilirsin. Bazıları yapmadığı bir şeyden dolayı ban yiyebiliyor çünkü genelde oyunun hile tespit sistemleri bot olduğu için olası bir şeyde yanlışlıkla ban atabiliyor. Eğer hiçbir şey yapmadan ban yediyseniz bu yazımızda sizlere PUBG Mobile ban kaldırma nasıl olur onu göstereceğiz.

PUBG Ban Kaldırma

Eğer oyunda haksız yere ban yediyseniz aşağıda adım adım anlatmış olduğum şeyi yaparak banınızı kaldırabilirsiniz.

  • Ban yediğiniz anda ekrana gelen uyarının ekran görüntüsünü alın.
  • E-Posta adresinize girin çünkü PUBG’ye mail atacağız.
  • Alıcı kısmına [email protected] yazıyoruz.
  • Başlık kısmına Haksız Ban yazabilirsiniz
  • Ardından e-posta kısmına haksız yere ban yediğinizi ve durum ile alakalı söylemek istediğiniz şeyleri yazıyorsunuz en sonuna ban sebebiniban tarihinikarakter ID ve hesabı adınızı yazıp ekran görüntüsünü ekliyorsunuz.
  • Bunları yaptıktan sonra e-postayı gönderiyoruz ve bekliyoruz, incelemeleri yaptıktan sonra haksız ban atıldığını görecekler ve banınızı kaldıracaklar.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Bunada Göz At  PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.


Yorumlar

  • ibrahim

    Mehraba durduk yere ban yedim lütfen banı kaldırmanızı istiyom.

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL