PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası

PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası

Yazar: Emre PUBG

PUBG Lite oyununda çoğu oyuncu son zamanlarda bir hatayla karşılaşıyorlar. PUBG Lite güvenlik kodu hatası ile karşılaşan çoğu oyuncunun bu hatadan dolayı canı sıkılıyor. Bu hatanın sebebi ve çözümü henüz bilinmiyor fakat biz bildiğimiz alternatif yöntemleri sizlere söyleyeceğiz, aşağıda söylediğimiz yöntemleri deneyerek tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz. PUBG Bedava UC kazanma yöntemini bir önceki yazımızda anlattık ona da göz atabilirsiniz.

PUBG Lite Güvenlik Kodu Hatası Çözümü

Son zamanlarda çıkan bu sorun bilgisayarınızda ki güvenlik duvarıyla alakalı olabilir. Bu hatanın henüz kesim bir çözümü bulunmuyor fakat sizlere aşağıda 2 tane yöntem gösterdik onları deneyerek çözüme ulaşmaya çalışabilirsiniz.

Çakışan Programları Kapatın

Oyundayken arka planda açık olan uygulamalar oyun ile çakışabiliyor ve bundan dolayı da karşınıza bu hata çıkabiliyor. Görev yöneticisine girip çakışan uygulamaları bulup görevi sonlandır diyebilirsiniz.

Güvenlik Duvarını Kapatın

Aldığınız bu hata güvenlik duvarınızdan dolayı kaynaklanma olasılığı yüksek bu yüzden Windows Güvenlik Duvarını etkisiz hale getirmeniz gerekiyor. Bilgisayarınızdan ayarlar kısmına girerek güvenlik duvarını kapatabilirsiniz. Bu yöntemleri denedikten sonra sağlıklı olması açısından bilgisayarınız yeniden başlatıp deneyebilirsiniz.

Yukarıda söylediğimiz 2 yöntem de işe yaramadıysa en son çare olarak silip tekrar yükleyebilirsiniz veya oyuna güncelleme gelmesini bekleyebilirsiniz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.
Bunada Göz At  PUBG Mobile Fruko Kodu Nereye Yazılır? Bedava UC

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL