PUBG Mobile Moonlight Mansion Şifresi

PUBG Mobile Moonlight Mansion Şifresi

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her sezon yeni etkinliklerle gelen PUBG Mobile, Cadılar Bayramından dolayı yeni bir etkinlikle karşımızda. Oyunun yeni etkinliklerinden biri balkabağı etkinliği, bu etkinlikte kilitli balkabağı sandığını açarak ödüllere ulaşabilirsiniz fakat balkabağını açmanız için bir şifreye ihtiyacınız var. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile Moonlight Mansion şifresi nedir onu sizlere söyleyeceğiz.

PUBG Mobile Moonlight Mansion Şifresi

Sizlere aşağıda vermiş olduğumu şifreyi kilitli balkabağına yazarsanız açabilirsiniz. Görevleri eksiksiz yaparak 10 sandığı da aşağıda bulunan şifre ile açabilirsiniz.

  • Şifre: “PUBGMOBILE”
  • Şifre: “pubgmobile”
  • Şifre: “HALLOWEENPUBGMOBILE”
  • Şifre: “PUBGMOBILE2020”

Eğer yukarıda ki verdiğimiz kodlar işe yaramaz ise 10 dakika sonra tekrar deneyin büyük ihtimal işe yarayacaktır.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  PUBG Son Görülme Kapatma Nasıl Yapılır?

Yorumlar

  • .Pubg.

    Hiç biri olmuyor neden hepsini tekrar tekrar denedim başka hesapta denedim oluyor

  • Oktay

    Sagolun yararli Bilgiler

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL