PUBG Popülerlik Kodu Nereye Yazılır?

PUBG Popülerlik Kodu Nereye Yazılır?

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her geçen gün kendilerine yeni özellikler getirerek büyümeye devam ediyor. Bu sefer oyuna popülerlik kodları geldi, elde ettiğiniz popülerlik kodlarını girerek kendine oyundaki popülerliklerden gönderebiliyorsunuz. Bu yazımızda sizlere PUBG popülerlik kodu nereye yazılır onu göstereceğiz başka bir deyişle PUBG reedem code.

PUBG Popülerlik Kodu Nereye Yazılır?

Çoğu kişi bilmiyor ama aslında çok kolay, aşağıda adım adım anlattık ve sadece 3 adımda elde ettiğiniz popülerlik kodlarını kullanabilirsiniz. Gelin bakalım nasıl yapılıyor.

  • Buradan PUBG sitesine gidiyoruz
  • Character ID ve Reedem Code yazan yerleri dolduruyoruz
  • Aşağıda çıkan doğrulamayı da tamamlıyoruz
  • Reedem diyerek işlemi bitiriyoruz

İşlem bu kadar ve artık popülerlikler oyunda eklenmiş olacaktır.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  Gameloop PUBG Mobile Ayarları 2021

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL