Steelseries, Yeni Sensei 10 Mouse’unu Piyasaya Sürüyor!

Steelseries, Yeni Sensei 10 Mouse’unu Piyasaya Sürüyor!

Yazar: Emre Genel

Ergonomik yapısı ve 60 milyon tıklama ömrüyle her kesimden kullanıcının yoğun ilgi gösterdiği Steelseries Sensei, güncel teknolojilerle harmanlanıp Sensei Ten olarak bizlerin huzuruna sunuluyor. TrueMove Pro sensörü ile esporcuların vazgeçilmez tercihi olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Oyun çevre birimlerinde dünya lideri Steelseries, bugün TrueMove Pro sensörlü yeni Sensei Ten oyun faresini duyurdu. Sensei Ten, orijinal Sensei’nin ikonik ve yaygın biçimde taklit edilmiş bir biçimine sahip olmasıyla beraber yepyeni bir TrueMove Pro sensörüne sahip.

Hangi elinizle kullanacağınız önemli değil!

Espor dünyasında oldukça yaygın olarak kullanan ve oyuncuların sıkça tercih ettiği bir mouse olan orijinal Sensei, yeni versiyonu ile herkesin ilgisini çekti. Japonca “cennet” kelimesinden türetilen Sensei Ten, orijinal Sensei’den kalan mirası koruyor ve ikonik görünüşünü sürdürüyor. Ancak içeride durum oldukça farklı ve oldukça büyük güncellemeler var. Steelseries Sensei, 10 yıldan fazla bir süredir gerek rahat yapısı gerek performansıyla, rekabetçi oyunlarda vazgeçilmez bir deneyim sunuyor. Kullanışlı yapısı uzun zamandır taklit edilmeye çalışılsa da Steelseries’in patentli yapısını ve konforunu sağlayamadılar. Steelseries ekibi de herkesin aşina olduğu bu ürünü, TrueMove Pro sensörü ile bir üst teknolojiye taşıyor. Mouse çevre birimlerinin ürün müdürü Brian Luu “Orijinal Sensei, PC oyun tarihinin en sevilen faresi ve biz de bu orijinal şekli ve oyuncuları geri hissetmek için mühendislik uzmanlığımızı adadık. Ekibimiz Sensei tasarımına sadık kalırken, modern sporcuların taleplerine yönelik performansını yükseltirken harika bir iş çıkardı” diyerek ürünle ilgili düşüncelerini dile getirdi.

Şampiyonların tercihi Steelseries Sensei!
SenseiTen_KV_Ambidextrous

SteelSeries ve PixArt tarafından özel olarak tasarlanmış en son optik sensör olan TrueMove Pro, gerçek ve birebir izleme sağlıyor. 18.000 CPI ve saniyede 450 inç (IPS) izleme hızı ile herhangi bir yüzeydeki rekabeti kolayca geride bırakıyor. Yeni sensörün gelişmiş takibi ayrıca eğik mouse manevralarını, farklı kullanım açılarını, eğimli çarpmaları ve hızlı hareketler sırasında yanlış takibi elimine ediyor. TrueMove Pro, PixArt’ın sensör tasarımı ve SteelSeries’in mümkün olan en iyi takibi sağlama konusundaki taahhüdünü bir araya getirerek her yüzeyde en iyi performans gösterici sensör olmasını sağlıyor. Team OG’den Sébastien “Ceb” Debs, “Çoğu oyuncu gibi yıllar boyunca çok fazla mouse denedim. Sensei ile mükemmelliği buldum” dedi. Team OG bu yıl The International Championships’i arka arkaya kazanan ilk takım olarak tarih yazdı.

Bunada Göz At  Bedava Discord Nitro Kodları

Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla ön plana çıkıyor!

Sensei Ten’in ergonomik çift el tasarımı hem sağ hem de solak kullanıcılar için her türlü kavrama stilinde rahat ve doğal bir his sağlar. Sekiz düğmeli evrensel şekli, oyuncuların tutuş stillerini gerektiği gibi hızla değiştirmelerini sağlar. Sensei Ten’de ayrıca beş adet dahili bellek bulunuyor. Böylece oyuncular ayarlarını rahatça kaydedebilirken; dayanıklı polimer tasarımı, iki bölgeli RGB aydınlatması ve 60 milyon tıklama sağlayan mekanik anahatarı oldukça uzun bir mouse ömrü sunuyor. Sensei Ten’in satışına www.steelseries.com global adresinde başlanırken fiyatları ise bölgelere göre 59 Dolar, 69 Euro veya 69 Dolar olarak belirleniyor. Türkiye’deki satış fiyatı ise merakla bekleniyor.
Daha fazla bilgi için www.steelseries.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SteelSeries Hakkında
SteelSeries, kalite, yenilik ve işlevsellik odaklı oyun çevre birimleri alanında ABD’nin en hızlı büyüyen lider PC oyun kulaklığı markasıdır. 2001 yılında kurulan SteelSeries, oyuncuların oyun deneyimi için en iyi, uzun vadeli ve meydan okuma ruhunu desteklerken, pazar yenilikleri ve teknolojileri ile gün geçtikçe büyüyor. SteelSeries, rekabetçi oyun turnuvalarının ve esporun önde gelen destekçilerinden biridir, oyuncuları birbirine bağlar, birlik ve amaç duygusunu güçlendirir. Steelseries’in profesyonel ve oyun dünyasına dahil ekibi, her bir aksesuarın tasarımı ve üretiminin her safhasında rol alır.
SteelSeries ürünleri ve esport partnerlikleri hakkında ayrıntılı bilgi için http://steelseries.com sitesini ziyaret edin. Gelişmeler, yenilikler ve haberler için gözünüzü resmi SteelSeries Facebook ve Twitter sayfalarından ayırmayın.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL