Valorant Ban Kaldırma – Hwid Ban Kaldırma

Valorant Ban Kaldırma – Hwid Ban Kaldırma

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oldukça popüler olan oyunda son zamanlarda çoğu kişi hatalarla karşılaşıyorlar, bu hatalardan biri de ban hatası. Çoğu oyuncu son zamanlarda oyundan cihaz banı yiyor ve oyuna giriş yapamıyor. Bu hata ile karşılaşanlar için bugün sizlere hata çözümünü göstereceğiz, bu yazımızda sizlere Valorant ban kaldırma nasıl olur onu göstereceğiz.

Valorant Ban Kaldırma – Hwid Ban Kaldırma

Valorant’ta Hwid ban yiyen kişilerin hem hile kullandığı hesapları kapatılır hem de o cihazdan bir süre oyun oynayamaz. Yeni hesap açsa da oyuna giriş yapamıyor. Aşağıda sizler için bir çözüm yolunu anlattık, dediklerimizi uygulayarak banı kaldırabilirsiniz.

  • Öncelikle tıklayarak Valorant Destek sitesine girin ve sağ üst taraftan giriş yapın
  • Biraz aşağıda bulunan Bilet Gönder seçeneğine tıklıyoruz
  • Karşınıza gelen ekranda “Bireysel Askıya Alınma ve Kısıtlamalarla İlgili Konuş” seçeneğini seçiyoruz ve devam ediyoruz
  • Karşınıza bilet gönderme ekranı çıkacaktır. Buraya hangi tarihte, hangi saatte ve ne yüzünden ban yediğinizi yazıyorsunuz. Ardından bir daha böyle şeyler yapmayacağınızı ve cihaz banının kaldırılmasını istediğinizi söylüyorsunuz. Bu bilet kısmını kendinize göre ayarlayarak gönderebilirsiniz ve gerisi Riot Games’in inisiyatifine kalmış eğer isterlerse kaldırırlar size de olumlu-olumsuz geri dönüş yaparlar

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant Oyununa Yakında Ölüm Maçı Modu Gelebilir

Yorumlar

  • Barış

    Üçüncü parti ban yedim haksız olarak oyunda cok iyi oynadım bu yüzden banyedim sorunumun cözülmesi talep ediyorum

  • Barış

    Oyunda haksız ban yedim sorunun giderilmesi istiyorum

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL