Yeni Nesil Nintendo Switch Özellikleri Neler?

Yeni Nesil Nintendo Switch Özellikleri Neler?

Yazar: Emre Bilgiler Oyun Haberleri

Bilindiği üzere Nintendo Switch, 2020 yılında satış rekorları kırmıştı ve şüphesiz oldukça sevilmişti. Oyun konsolunun yakın zamanda yeni bir sürümü çıkacak ve bu haber teknoloji sevdalılarını epey bir meraklandırdı. Yeni nesil Nintendo Switch’in ne gibi özelliklere sahip olacağı oldukça merak ediliyor ve yeni nesil Nintendo Switch özellikleri neler sorusu sıklıkla merak ediliyordu. Sizler için en çok merak edilen bu konuyu detaylı bir şekilde ele aldık. Peki yeni nesil Nintendo Switch özellikleri neler?

Bloomberg’de yayınlanmış olan rapora göre Nintendo Switch için anlaşma yapılacak bir şirket aranıyordu ve teknoloji devi olan Samsung firması ile anlaşmaya varıldı. Samsung, 7 inçlik bir boyut ve 720p OLED ekran taşıması beklenen Nintendo Switch için haziran ayında üretime başlayacak.

Yeni nesil Nintendo Switch cihazının 4k çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Bir eski model olan Nintendo Switch, ekran boyutu 6,2 inç olduğu için epey bir eleştiriye maruz kalmıştı. Yeni nesil Nintendo Switch’in OLED ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca modelin pil tasarrufu konusunda üst düzey yeteneklere sahip olması da söylentiler arasında. Genel hatları ile bakıldığında yeni nesil Nintendo Switch’in beklentileri karşılayacak düzeyde olması tahmin ediliyor. Bilindiği üzere 2019 yılında çıkan Nintendo Switch serisine ekstra pil özelliği de eklenmişti.

Yeni nesil Nintendo Switch özellikleri hakkında birçok söylenti bulunuyor. Ancak yapımcı firmanın bu konuda henüz net bir açıklaması bulunmuyor. Firmanın, yakın zamanda açıklama yapması bekleniyor.

Bunada Göz At  Among Us Sesli Sohbet Özelliği Geldi Mi?

Etiketler: Nintendo Nintendo Switch


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL