Ayça Özefe Kimdir?

Ayça Özefe Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Bugün yine Twitch’in muhteşem sesli meleklerinden olan Ayça Özefe namıdiğer sadeceayca kimdir, nereli, yaşı ve daha birçok sorunun cevabını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Ayça Özefe, 2001 Eskişehir doğumludur, Ankara Başkent Üniversitesi’nde Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde öğrenci durumunda. Küçükken pilot olma hayalleri varken artık şarkıcılık dışında Tıp sektöründe ilerlemek istediğini belirtmiş.
ayca özefe kimdir

Müziğe olan tutkusu sayesinde 16 yaşında YouTube kanalı açmış ve kendi yorumladığı şarkıları yayınlamaya başlamıştır. 2017 yılında ise ilk Cover şarkısı olan Çirkin Dünya‘yı yayınlamıştır. Ayça Özefe’nin aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Twitch’te 50bin, YouTube’da 263bin, Instagram’da ise 153bin takipçisi bulunuyor.

Twitch

YouTube

Instagram

Twitch Nedir?

Twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu.Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Justin.tv girişimi olarak oyunlarla alakalı içerikleri yayımlamaya başlamıştır. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir. Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 Milyon $ karşılığında satın alınmıştır.

Bunada Göz At  Kübra Çamlıbel (Miranda) Kimdir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL