PUBG Kod ile UC Yükleme 2021

PUBG Kod ile UC Yükleme 2021

Yazar: Emre PUBG

Battle Royale oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her oyunda olduğu gibi PUBG Mobile’da da oyun içi satın alınan paralar vardır bunlar da UC’dir. UC’leri isterseniz oyun içinden isterseniz de internette bulunan e-pin satış sitelerinden alabilirsiniz, e-pin satış siteleri oyun içi satın alım fiyatına göre bir tık daha ucuz olabiliyor bu yüzden çoğu oyuncu e-pin satış sitelerini tercih ediyor. E-pin satış siteleri sizin hesabınıza direk yüklemez size bir kod verir ve siz onu aktifleştirirsiniz, bu yazımızda sizlere PUBG kod ile UC yükleme nasıl yapılır onu göstereceğiz. PUBG Mobile Redeem Code alarak bedava kullanabilirsiniz.

PUBG Kod ile UC Yükleme

Herhangi bir e-pin satış sitesinden UC kodunuzu aldıktan sonra aktif etmeniz gerekiyor, aşağıdaki adımları uygulayarak aldığınız kodu uygulayabilirsiniz.

  • E-Pin UC kodunuzu aldıktan sonra buraya tıklayarak PUBG Mobile’ın resmi sitesine gidin.
  • Sayfaya girdikten sonra giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra aşağıdaki EPIN yazan kısma kodu girin ve OK diyin.
  • Kodunuz aktif edilmiştir ve UC hesabınıza eklenmiştir.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Bunada Göz At  PUBG Mobile Metro Royale Davet Nasıl Alınır?

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.


Yorumlar

  • Emir

    YAPTIM

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL