Valorant Karşılaşma Geçmişi | Nasıl Bakılır?

Valorant Karşılaşma Geçmişi | Nasıl Bakılır?

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oyuncuların çoğu oldukça fazla maç oynamaya başladı, oyunda ki karşılaşma geçmişinizi tıpkı CS:GO, LOL vb. diğer oyunlar gibi görmeniz mümkün. Oyunu oynayan çoğu kişi bunu bilmeyebilir, biz bu yazımızda sizlere Valorant karşılaşma geçmişi nerede ve nasıl bakılır ondan bahsedeceğiz.

Valorant Karşılaşma Geçmişi Nerede ve Nasıl Bakılır?

Oyunda oynadığınız maçların geçmişine bakmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit, sadece ana sayfada ki bir kısma girerek bu bilgilere erişebilirsiniz.

  • Oyunun ana sayfasına gelin
  • Kariyer sekmesine girin
  • Oynadığın son maçların geçmişine burada ulaşabilirsiniz

Oyuna yeni başlamış olanlar veya oyunu hiç kurcalamamış olanlar karşılaşma geçmişini görmemiş olabilir bu yüzden böyle bir yazı çoğu oyuncuyu bilgilendirebilir. Yukarıda verdiğimiz 2 madde ile karşılaşma geçmişini görebilirsiniz. Valorant FF verme nasıl olur bilmiyorsanız yazımıza bakabilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant Şifre Değiştirme

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL