CS GO Disk Yazma Hatası Çözümü

CS GO Disk Yazma Hatası Çözümü

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyunda son zamanlarda çıkan bir hata çoğu oyuncunun sinirini bozuyor. Çıkan bu sorun genelde bilgisayarınızdan kaynaklanıyor, henüz hiçbir yerde kesin olarak çözümü bulunmasada biz sizlere alternatif olarak ürettiğimiz çözümü göstereceğiz. Yaptığımız araştırmalara göre aşağıda vermiş olduğumuz yöntem sorununuzu giderecek. Bu yazımızda sizlere son zamanlarda çıkan CSGO Disk Yazma hatası çözümünü göstereceğiz.

CS GO Disk Yazma Hatası Çözümü

CSGO oyuncularının karşılaştığı bu hata genelde bilgisayarlarından kaynaklanmakta, oyuncuların bu hatayı alma sebebi de genelde oyunu yükledikleri diskde yer olmamasıdır. Genelde hatayı güncelleme yaparken alırlar ve oyunun kurulu olduğu disk dolu olduğu içinde güncelleme dosyaları inmez. Çoğu oyuncu bu sorundan dolayı bu hatayı alıyor, yapmanız gereken oyunun kurulu olduğu diskde biraz temizlik yapmak ve yer açmak. Yer açtıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp oyunu güncelleyebilirsiniz büyük ihtimal sorun çözülmüş olacaktır ve oyun oynamaya kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Eğer yukarıda söylemiş olduğumuz alternatif çözüm işe yaramadıysa bu sefer CSGO’yu tamamen kaldırıp yeniden boş bir diske kurarak deneyebilirsiniz. Oyun ilk seferinde C diskindeyse C diskinden tamamen kaldırıp D diskine kurup oyuna giriş yapabilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz iki alternatif çözümden birisi büyük ihtimal sizin sorunuzu çözecektir.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi. Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CS oyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Bunada Göz At  CSGO Sınırsız Mermi Kodu

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valve bir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valve bir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL