Suicide Squad: Kill The Justice League Ne Zaman Çıkacak

Suicide Squad: Kill The Justice League Ne Zaman Çıkacak

Yazar: Emre Oyun Haberleri

DC Universal’ın kötülerinin yer aldığı Suicide Squad, Adalet Ligini Öldür isimli oyunuyla geliyor. Suiciade Squad: Kill The Justice League ne zaman çıkacak? Muhtemelen önümüzdeki aylarda oyunla ilgili birçok yeni makale yazacağız. Oyun kurgusu, seslendirme ve hikayesi ile çok fazla ses getirecek gibi duruyor. Eğer Suicide Squad: Kill The Justice League hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

DC Fendome, 2020 yılında oyu hakkında herhangi bir bilgi verme konusunda çok ketum davrandı. Fakat 2021 yılında oyun hakkında daha fazla şey öğrenebileceğimizi umuyoruz. Oyun hakkında gelen ilk bilgiler arasında, Arkham Metropolis’te geçeceği ve oyuncuların online şekilde birbiriyle oynayabileceğini biliyoruz. Son zamanların klasik Battle Royale oyunlarında olduğu gibi oyuncular 4 kişilik takımlar halinde de oynayabilecekler. Oyunda her biri kendine has benzersiz hareketlere ve gelişmiş yeteneklere sahip dört karakter olacak. Bunlar; Harley Quinn, Deadshot, King Shark ve Kaptan Boomerang olacak.

Suicide Squad: Kill the Justice League ne zaman çıkacak? Oyunun çıkması beklenen tarih, Gotham Knights oyununun da çıkış tarihi olan 2022 yılı olacak. Suicide Squad: Kill the Justice League piyasaya çıktığında PS5, Xbox Series X ve PC’de oynanabilecek. Bu arada Suicide Squad ile ilgili en son haberleri ve söylentileri bir araya getirdik: Aşağıda Justice League’i öldürün, bu yüzden daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Suicide Squad: Kill the Justice League Duyurusu Yapıldı mı?

Oyunun resmi Twitter hesabı olan Suicide Squad: Kill the Justice League, geçtiğimiz yılın ağustos ayında resmen duyuru yapmıştı. Merak edenler resmi duyuruyu görmek için linke tıklayabilir.

Daha önceden ortaya çıkan ve oyundan alındığı iddia edildiği bir görsel, düşmanlarına kitlenmiş bir Superman’i gösteriyordu. DC FanDome, görselin oyundan alındığı doğruladı. Fakat Rocksteady ve Warner Bros., 2022’de yayınlanacağının dışında, Suicide Squad: Kill the Justice League için belirli bir çıkış tarihi vermedi.

Bunada Göz At  Metin2 Hangi Efsun Hangi İteme Gelir?

Daha önce oyunların piyasaya sürülüş tarihlerinden yola çıkarak, yeni oyunun çıkış ayı hakkında bir fikir sahibi olabiliriz.

  • Urban Chaos: Riot Response- 19 Mayıs (Avrupa) ve 13 Haziran (Kuzey Amerika)
  • Batman: Arkham Asylum- 25 Ağustos 2009
  • Batman: Arkham City- 18 Ekim 2011
  • Batman: Arkham Knight- 23 Haziran 2015
  • Batman: Arkham VR- 11 Ekim 2016

Geçen yıl yayınlanan fragmanda, oyuna dair birkaç şey öğrenebilmemiz mümkündü. Daha sonradan Arkham şehri olduğunu öğrendiğimiz oyun yeri, Harley Quinn, Kaptan Boomerang, Deadshot ve King Shark ortaya çıkıyor. Amanda Waller burada Harley Quinn ve diğerlerine hitaben Grand Hotel’in terasına gitmelerini söyler. Bu arada şehir, Brainiac ve adamları tarafından işgal altındadır. Hem Suicide Squad hem de Justice League bir yandan bunlarla mücadele ediyor gibi görünüyor. Ekip şehri işgal eden yaratıkları öldürerek hotel terasına gidiyor. Bu sırada kendi aralarında konuşurken, tam arkalarında bir helikopter patlamasıyla irkiliyorlar ve güneş kara bir bulut ile kaplanıyor. Tam bu sırada dağılan bulutun içinde Superman ve bir elinde patlayan helikopterin pilotu ile çıkageliyor. Fakat belli ki burada giden ters bir şeyler var. Superman pilotu yere indirmek yerine öldürüyor. Tam bu sırada fragman bitiyor.

Gotham Knights ertelendi

Suicide Squad: Kill the Justice League ile birlikte duyurulan DC oyunu Gotham Knights, kısa süre önce 2021 yılından 2022 yılına ertelenmiş. Bu, her iki oyunun da aynı yıl çıkacağı manasına geliyor. SS: KTL’in ertelenmesi beklenmiyor, çünkü çıkış tarihi çok uzun zamandır 2022 yılı olacağı biliniyordu. Gotham Knights’in ertelenmesinin sebebi belki de bu.

Hikâye

Oyunun hikaye modu şu an için oldukça sınırlı bir b
Detayları şu an için sınırlıdır, ancak bunun DC evreninde geçen “orijinal bir hikaye” olduğunu ve Batman: Arkham-verse’nin bir devamı olduğunu biliyoruz. Kafalarına ölümcül patlayıcılar yerleştirilen hikaye, Dünya’yı kurtarmak ve dünyanın en büyük DC süper kahramanları The Justice League’i öldürmek isteyen Suicide Squad’ı takip ediyor.

Bunada Göz At  Kafa Dağıtmalık 5 Oyun

Superman şimdiye kadar gösterilen tek üye ama Wonder Woman, Aquaman, the Flash, Batman ve benzerlerinin film boyunca görüneceğinden oldukça eminiz. İkincisi, Batman: Arkham Knight’ın nasıl bittiğini düşünürsek ilginç bir muamma olacak. Birkaç söylenti, Kara Şövalye’nin zihin kontrollü Adalet Ligi’ni engelleme girişimlerinde Suicide Squad ile birlikte çalışabileceğini öne sürüyor.

DC FanDome paneli sırasında Rocksteady kreatif direktörü Sefton Hill, Arkham serisinden devam edecek anlatı bağlantıları hakkında konuştu ve “bu oyunda göreceğiniz birçok konu ve hikayenin meyvesini vereceğini” belirtti.

Açık dünya
Metropolis’in kendisi, Rocksteady’nin Suicide Squad’da açık dünya olarak hizmet verecek. Şehir en iyi Superman’in evi olarak bilinir, Toronto ve New York gibilerinden ilham alırken aynı zamanda Gotham ile komşudur. Hill, Metropolis’i oyunun “beşinci karakteri” olarak tanımladı ve bunun “DC hayranlarına aşk mektubu” olarak hizmet edeceğini umuyor.

(Resim kredisi: Warner Bros)

Seslendirme sanatçıları
Şimdiye kadar, dört Suicide Squad üyesinden ikisi onaylandı ve uzun süredir Harley Quinn’in kıdemli seslendirme sanatçısı Tara Strong, rolü bir kez daha sürdürüyor. King Shark ise WWE güreşçisi Nuufolau Joel Seanoa namı diğer Samoa Joe tarafından seslendirilecek.

Kaptan Boomerang’ın sesi hakkında resmi bir açıklama yapılmasa da, rolün Chris Parson’a verildiği konusunda yoğun bir söylenti var. Daha önce Junkrat’ı Overwatch’da seslendirdi ve ikisini dinlerken büyük bir benzerlik var.

Deadshot’ı tespit etmek biraz daha zordur. Chris Cox daha önce her ikisi de aynı evrende geçen Arkham City ve Arkham Origins’de tek seferlik harikayı dile getirdi. Bu Deadshot’ın da karakterin Floyd Lawton yorumu olduğu doğrulandı, ancak geri dönen Cox’un görünmemesinin büyük bir açık kusuru var.

Birincisi, ses klibi onun versiyonuna hiç benzemiyor ve iki – en korkunç – bu Deadshot, Cox’un tasvir ettiği beyaz versiyonun aksine siyah. Bu nedenle, yerleşik bir sesin hemen insanlara sıçramaması olmadan, birçokları bunun bir yükseliş olabileceğine inanıyor. Bununla birlikte, King Shark, Arkham’daki doğrudan videoya Saldırıda öldürüldü, bu yüzden aslında ‘canon’ sorusu havada çok fazla.

Bunada Göz At  Bedava Valorant Points Nasıl Alınır?

Fragmanda duyduğumuz doğrulanmamış son rol (Süpermen konuşmaz) Amanda Wallace. CCH Pounder, Arkham Origins, Arkham Origins Blackgate ve Assault on Arkham’daki Suicide Squad patronunu seslendirdi, bu nedenle, bir kez daha geri dönmesi olasılık dışı değil /

Lego Batman yıldızı Will Arnett (DC Fandome paneline ev sahipliği yapan) oyunda bir NPC olarak görünüp görünemeyeceğini sordu ve Hill, “Sanırım bir şeyler işe yarayabiliriz” cevabını verdi. Kesinlikle harika bir paskalya yumurtası yapacak bir şey.

TechRadar, seslendirme sanatçılarının teyidi için Warner Bros.’a ulaştı, ancak şirket bu kez yorum yapmayı reddetti. 


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL