Chris Evans Kaptan Amerika Olarak Dönmek İstemiyor

Chris Evans Kaptan Amerika Olarak Dönmek İstemiyor

Yazar: Emre Sinema

MCU‘nun 4. Aşaması kendini biraz geciktirdiğinden Black Widow Kasım ayına kadar ertelendi ve Disney+‘ın Falcon ve Kış Askeri‘nin hala üretimi bitirmesi gerekiyor. Chris Evans kısa süre önce muhtemelen Kaptan Amerika rolüne dönme fikrini dile getirdi. Karakteri Avengers: Endgame‘de büyük bir görev aldı.

İngiltere’deki Graham Norton Show‘da görünen Evans’a Kaptan Amerika olarak geçirdiği zamanın gerçekten bitip bitmediği soruldu.

“Evet, sanırım öyle” diye cevapladı Evans.

“Harika bir koşuydu ve öyle yüksek bir not aldık ki bence tekrar gözden geçirmenin riskli olacağına inanıyorum.” “Çok iyi bir deneyimdi ve bence bu şekilde bırakılsa iyi olur.”

Açıkçası, karakterin Endgame’nin sonunda Hayley Atwell‘in Peggy Carter‘la bir hayat yaşamak için zamanda geriye yolculuk etmeyi seçtiği göz önüne alındığında Steve Rogers’i MCU’ya getirmek zor olurdu. “Zor ama imkansız değil. Bu yüzden asla asla deme. Hollywood söz konusu olduğunda genellikle geçerli bir mesajdır. Bu zor bir hayır değil ama bu da hevesli bir evet değil. Bence Kaptan inişi yapmak için çok zor bir iş yaptı ve bence yolculuğunu tamamlamasına izin veren gerçekten iyi bir iş çıkardılar” diye ekledi Evans.

Netflix mayıs ayı içinde çıkacak olan içerikleri topladığımız listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  Sıfır Bir Film İncelemesi

Yorumlar

  • Yusuf

    harika makale

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL